Burndown (1.0.39) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Time
ne: समय

en: View
ne: दृश्य

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Authored by
ne: लेखक

en: Medium
ne: माध्यम

en: Revision
ne: संशोधन

en: is
ne: छ
