Business Rules (2.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (107 entries)

en: value
lt: reikšmė

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Item
lt: Elementas

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Send email
lt: Siųsti el. paštą

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Action
lt: Veiksmas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Tag
lt: Žymė

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Message
lt: Žinutė

en: Weight
lt: Svoris

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Back
lt: Atgal

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Views
lt: Vaizdai

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Text
lt: Tekstas

en: User
lt: Narys

en: Continue
lt: Tęsti

en: Options
lt: Nustatymai

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Done
lt: Atlikta

en: View arguments
lt: Peržiūros argumentai

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Roles
lt: Rolės

en: Message type
lt: Žinutės tipas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Contains
lt: Turi

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Items
lt: Elementai

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: System
lt: Sistema

en: Current
lt: Dabartinis

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Role
lt: Rolė

en: String
lt: Eilutė

en: Argument
lt: Parametras

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Operator
lt: Operatorius

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Result
lt: Rezultatas

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Entity
lt: Esybė

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Days
lt: Dienos

en: Hours
lt: Valandos

en: Seconds
lt: Sekundės

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Minutes
lt: Minutės

en: Variables
lt: Kintamieji

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
lt: Pateikite kableliu atskirtą argumentų sąrašą perduodama peržiūrom.

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Add Action
lt: Pridėti Veiksmą

en: Data
lt: Duomenys

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Message body
lt: Žinutės tekstas

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Bundle
lt: Paketas

en: Node Id
lt: Mazgo ID

en: Send mail
lt: Siųsti laišką

en: Current user
lt: Dabartinis narys

en: Scheduled
lt: Publikavimas atidėtas

en: View name
lt: Vaizdo pavadinimas

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Scheduler
lt: Publikavimo grafikas

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
lt: Toks mašinoms suprantamas pavadinimas jau naudojamas. Jis turi būt unikalus.

en: -Select-
lt: -Pasirinkti-

en: @date by @username
lt: @username - @date
