Business Rules (8.x-1.0-alpha13) - en to hy translation catalogue (51 entries)

en: value
hy: արժեք

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Send email
hy: Ուղարկել նամակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Action
hy: Գործողություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Search
hy: Որոնել

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Back
hy: Հետ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Done
hy: Կատարված է

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Roles
hy: Դերեր

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Items
hy: Տարրեր

en: System
hy: Համակարգ

en: Role
hy: Դեր

en: String
hy: Տող

en: Condition
hy: Վիճակ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
hy: Մեքենայաընթեռնելի անունը արդեն զբաղված է: Այն պետք է լինի եզակի:
