Business Rules (8.x-1.0-alpha16) - en to ne translation catalogue (39 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Item
ne: वस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: Send email
ne: ईमेल पठाउनुहोस्

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Action
ne: कारवाही

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Done
ne: भयो

en: To
ne: लाई

en: Roles
ne: भूमिका

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Contains
ne: समावेश

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: System
ne: प्रणाली

en: Condition
ne: अवस्था

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Bundle
ne: पोका
