Business Rules (8.x-1.0-beta5) - en to ca translation catalogue (124 entries)

en: value
ca: valor

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Item
ca: Element

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Send email
ca: Envia el correu

en: Actions
ca: Accions

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Action
ca: Acció

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Message
ca: Missatge

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Back
ca: Enrere

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Schedule
ca: Planificar

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: User
ca: Usuari

en: Continue
ca: Continua

en: Options
ca: Opcions

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Done
ca: Fet

en: View arguments
ca: Arguments de vista

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Roles
ca: Rols

en: Message type
ca: Tipus de missatge

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Fields
ca: Camps

en: Contains
ca: Conté

en: Conditions
ca: Condicions

en: Items
ca: Elements

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: System
ca: Sistema

en: Current
ca: Actual

en: Example
ca: Exemple

en: Role
ca: Rol

en: String
ca: Cadena

en: Argument
ca: Paràmetre

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Operator
ca: Operador

en: Weeks
ca: Setmanes

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Condition
ca: Condició

en: Rules
ca: Regles

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Tokens
ca: Comodins

en: Result
ca: Resultat

en: Display name
ca: Nom de la presentació

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Entity
ca: Entitat

en: Fixed
ca: Fixat

en: User has logged in
ca: Usuari ha iniciat sessió

en: User has logged out
ca: Usuari a tancat sessió

en: Days
ca: Dies

en: Hours
ca: Hores

en: Seconds
ca: Segons

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Reverse
ca: Dóna-li la volta

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Minutes
ca: Minuts

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
ca: Introduïu una llista d'arguments separats per comes per passar-los a la vista.

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Execute
ca: Executa

en: Identifier
ca: Identificador

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Add Action
ca: Afegeix una acció

en: Data
ca: Dades

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Message body
ca: Cos del missatge

en: Rule
ca: Regla

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Starts with
ca: Comença amb

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Current user
ca: Usuari actual

en: Ends with
ca: Acaba amb

en: Delete all revisions
ca: Esborra totes les revisions

en: Scheduled
ca: Programat

en: Add Schedule
ca: Afegeix una planificació

en: View name
ca: Nom de la vista

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: Scheduler
ca: Programació

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: Delete entity
ca: Suprimeix entitat

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
ca: El nom llegible-per-la-màquina ja està essent utilitzat. Ha de ser únic.

en: Data value is empty
ca: Valor de la dada és buit

en: Calculate a value
ca: Calcula un valor

en: Minimum number of results
ca: Nombre mínim de resultats

en: Whenever the event occurs, rule evaluation is triggered.
ca: Sempre que es produeixi l'esdeveniment, es dispara l'avaluació de la regla.

en: -Select-
ca: -Selecciona-

en: View used to select the entities
ca: Veure utilitzat per seleccionar les entitats

en: Choose the view and display that select the entities that can be referenced.<br />Only views with a display of type "Entity Reference" are eligible.
ca: Trieu la visualització i visualització que seleccioneu les entitats a les que es pot fer referència. <br /> Només són vàlides les vistes amb una visualització del tipus "Referència d'entitat".

en: The views entity selection mode requires a view.
ca: El mode de selecció d'entitat del views requereix d'una vista.

en: Formula
ca: Fórmula

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.

en: No eligible views were found. <a href=":create">Create a view</a> with an <em>Entity Reference</em> display, or add such a display to an <a href=":existing">existing view</a>.
ca: No s'han trobat visites elegibles. <a href=":create">Creeu una visualització</a> amb una visualització de <em>referència d'entitat</em> o afegiu aquesta visualització a una <a href=":existing">vista existent</a> .

en: Saved the %label Schedule.
ca: S'ha desat la planificació %label.
