Buttons Configuration (1.0.7) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
id: Aktif

en: Content Types
id: Jenis-jenis Konten

en: Fields
id: Bidang isian

en: Content Type
id: Tipe Konten

en: Form
id: Formulir

en: About
id: Tentang

en: - Select -
id: - Pilih -
