Buttons Configuration (1.0.7) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: Fields
tr: Alanlar

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: About
tr: Hakkında

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Media Types
tr: Medya Türleri
