Buttons Configuration (1.0.9) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Fields
az: Sahələr

en: Form
az: Forma

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -
