Buttons Configuration (1.0.8) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Form
ro: Formular

en: About
ro: Despre

en: - Select -
ro: -Selectaţi-

en: Custom Text
ro: Text Personalizat

en: Comment Type
ro: Tip de comentariu
