Bx slider block (8.x-1.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Description
sr: Опис

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: Mode
sr: Режим
