Bynder (4.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Body
sr: Главни текст

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: seconds
sr: секунди

en: Submit button text
sr: Назив дугмета "Пошаљи"
