Bynder (4.0.0) - en to ml translation catalogue (15 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Body
ml: ഘടന

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Tag
ml: ടാഗ്

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Search
ml: തിരയൂ

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Name
ml: പേര്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്
