Bynder (4.0.2) - en to ro translation catalogue (36 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Body
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: yes
ro: da

en: Description
ro: Descriere

en: Action
ro: Acțiune

en: Tags
ro: Etichete

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Tag
ro: Marcaj

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Image
ro: Imagine

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afişează

en: Upload
ro: Încarcă

en: Options
ro: Opţiuni

en: no
ro: nu

en: N/A
ro: N/D

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Loop
ro: Buclă

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Option
ro: Opţiune

en: seconds
ro: secunde

en: Topic
ro: Subiect

en: Installed
ro: Instalat

en: Date created
ro: Dată creată

en: Allowed file extensions
ro: Extensii de fişiere permise

en: pixels
ro: pixeli

en: Submit button text
ro: Text pentru butonul de trimitere

en: Client Secret
ro: Secretul clientului

en: Media type
ro: Tip media

en: Performance settings
ro: Setări de performanță
