Bynder (4.0.2) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Body
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: yes
ur: جی ہاں

en: Description
ur: وضاحت

en: Action
ur: ایکشن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Search
ur: تلاش

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت
