Bynder (4.1.0) - en to ca translation catalogue (37 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Body
ca: Cos

en: Type
ca: Tipus

en: yes
ca: sí

en: Description
ca: Descripció

en: Action
ca: Acció

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: - None -
ca: - Cap -

en: Image
ca: Imatge

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: Upload
ca: Puja

en: Options
ca: Opcions

en: N/A
ca: No aplica

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Media
ca: Multimèdia

en: Loop
ca: Bucle

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Option
ca: Opció

en: seconds
ca: segons

en: Topic
ca: Tema

en: Video
ca: Vídeo

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Date created
ca: Data creada

en: Allowed file extensions
ca: Extensions de fitxer permeses

en: Debug
ca: Depuració

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: pixels
ca: píxels

en: Submit button text
ca: Text del botó d'enviament

en: Media type
ca: Tipus de mèdia

en: Size: %width x %height pixels
ca: Mida: %width x %height píxels
