Bynder (4.2.0) - en to he translation catalogue (34 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Type
he: סוג

en: yes
he: סוגים

en: Description
he: תיאור

en: Action
he: פעולה

en: Tags
he: תגיות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Tag
he: תגית

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: - None -
he: - ללא -

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Upload
he: העלאה

en: Options
he: אפשרויות

en: no
he: לא

en: N/A
he: -ללא-

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Media
he: מדיה

en: Loop
he: בלופ

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Option
he: אפשרות

en: Topic
he: נושא

en: Installed
he: מותקן

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: Allowed file extensions
he: סיומות קובץ מותרות

en: Test connection
he: בדוק את החיבור

en: Debug
he: אתר באגים

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: pixels
he: פיקסלים

en: Submit button text
he: כיתוב על כפתור הביצוע (Submit button)
