Bynder (4.3.0) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Type
lt: Tipas

en: yes
lt: taip

en: Description
lt: Aprašymas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Tag
lt: Žymė

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: - None -
lt: - Joks -

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Upload
lt: Įkelti

en: Options
lt: Nustatymai

en: no
lt: ne

en: N/A
lt: N/D

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Loop
lt: Ciklas

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Option
lt: Pasirinkimas

en: Topic
lt: Tema

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: Debug
lt: Derinimas

en: pixels
lt: pikseliai

en: File upload
lt: Failo įkėlimas

en: Submit button text
lt: Pateikimo mygtuko tekstas

en: Media type
lt: Medijos tipas
