Bynder (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Action
hu: Művelet

en: Tags
hu: Címkék

en: Tag
hu: Címke

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Image
hu: Kép

en: Name
hu: Név

en: ID
hu: Azonosító

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Media
hu: Média

en: Property
hu: Tulajdonság

en: Token
hu: Vezérjel

en: Video
hu: Videó

en: Date created
hu: Létrehozás időpontja

en: Document
hu: Dokumentum

en: Allowed file extensions
hu: Megengedett fájlkiterjesztések

en: Test connection
hu: Kapcsolat tesztelése

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Brand
hu: Márka

en: File upload
hu: Fájlfeltöltés

en: Submit button text
hu: Beküldés gomb felirata

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: Field with source information
hu: Mező forrás információval

en: Dropzone drag-n-drop zone text
hu: Dropzone „fogd és vidd” zóna szövege

en: A space separated list of file extensions
hu: Fájlkiterjesztések szóközzel elválasztott listája

en: You must @create_bundle before using this widget.
hu: A felületi elem használata előtt végre kell hajtani: @create_bundle
