Bynder (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Action
uk: Дія

en: Tags
uk: Теґи

en: Tag
uk: Теґ

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: - None -
uk: - Немає -

en: Image
uk: Зображення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: N/A
uk: Н/Д

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Media
uk: Медіа

en: Property
uk: Властивість

en: Token
uk: Замінник

en: Video
uk: Відео

en: Date created
uk: Дата створення

en: Document
uk: Документ

en: Allowed file extensions
uk: Дозволені розширення файлів

en: Test connection
uk: Перевірити з'єднання

en: Debug
uk: Зневадження

en: Brand
uk: Фірма

en: Derivatives
uk: Похідні

en: Restrictions
uk: Обмеження

en: File upload
uk: Відвантаження файлів

en: Submit button text
uk: Текст кнопки надсилання

en: - Any -
uk: - Усі -

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: Derivative
uk: Похідний

en: Media bundle
uk: Медіа-пакет

en: Field with source information
uk: Поле з інформацією про джерело
