Bynder (8.x-1.7) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Tags
az: Teqlər

en: Tag
az: Teq

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: - None -
az: - heç nə -

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: Options
az: Seçimlər

en: N/A
az: Yox

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Option
az: Seçim

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Document
az: Sənəd

en: Allowed file extensions
az: İcazə verilən fayl uzantıları

en: Debug
az: Debaq

en: Submit button text
az: Düymə mətnini göndərin

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr
