Bynder (8.x-2.3) - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Body
fa: بدنه

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: شرح

en: Action
fa: عملکرد

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Tag
fa: برچسب

en: Edit
fa: ویرایش

en: Search
fa: جستجو

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Image
fa: تصویر

en: Name
fa: نام

en: ID
fa: شناسه

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: N/A
fa: هیچ

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Media
fa: رسانه

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Option
fa: انتخاب

en: Property
fa: ویژگی

en: Token
fa: توکن

en: Video
fa: ویدیو

en: Installed
fa: نصب شده

en: Date created
fa: تاریخ ایجاد

en: Allowed file extensions
fa: پسوندهای فایل مجاز

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه
