Bynder (8.x-2.4) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Action
ne: कारवाही

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Name
ne: नाम

en: Upload
ne: अपलोड

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन
