Bynder (8.x-2.4) - en to pl translation catalogue (37 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Body
pl: Treść

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Action
pl: Akcja

en: Tags
pl: Tagi

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Image
pl: Obraz

en: Name
pl: Nazwa

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Options
pl: Opcje

en: N/A
pl: niedostępne

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Option
pl: Opcja

en: Property
pl: Właściwość

en: seconds
pl: sekundy

en: Token
pl: Wzorzec

en: Video
pl: Wideo

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Date created
pl: Data utworzenia

en: Document
pl: Dokument

en: Allowed file extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia pliku

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Brand
pl: Marka

en: Consumer key
pl: Klucz konsumenta

en: Restrictions
pl: Ograniczenia

en: Submit button text
pl: Tekst na przycisku zatwierdzającym formularz

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Media type
pl: Typ mediów

en: Performance settings
pl: Ustawienia wydajności

en: Select assets
pl: Wybierz zasoby
