BYU Theme (8.x-2.0) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Search
de: Suche

en: Default
de: Standard

en: General
de: Allgemein

en: Gray
de: Grau

en: Black
de: Schwarz

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Menu Settings
de: Menüeinstellungen

en: Main navigation
de: Hauptnavigation

en: mobile
de: mobil

en: My Account
de: Mein Konto

en: Navy
de: Navy-Blau

en: desktop
de: Desktop

en: Action Links
de: Aktionslinks

en: tablet
de: Tablet
