BYU Theme (8.x-3.8) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Search
he: חיפוש

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Code
he: קוד

en: General
he: כללי

en: Gray
he: אפור

en: Black
he: שחור

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: My Account
he: החשבון שלי
