CacheFlush (2.0.1) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Author
ur: مصنف

en: List
ur: فہرست

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Administration
ur: تنظیم

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Add new
ur: نیا شامل کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: « First
ur: » ابتدائی
