CacheFlush (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Author
gu: લેખક

en: List
gu: સૂચિ

en: Remove
gu: લોપ

en: Language
gu: ભાષા

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Add new
gu: નવું ઉમેરો

en: View
gu: જુઓ

en: All
gu: બધા

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: 1
gu: ૧
