CacheFlush (8.x-1.0-unstable3) - en to ar translation catalogue (38 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: List
ar: لائحة

en: Language
ar: اللغة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Administration
ar: الإدارة

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Add new
ar: إضافة جديد

en: View
ar: عرض

en: Menu
ar: القائمة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Published
ar: منشور

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Changed
ar: تم التغير

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Apply
ar: تطبيق

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Operations links
ar: روابط العمليات

en: Publish selected content
ar: نشر المحتوى المحدد

en: Unpublish selected content
ar: إلغاء نشر المحتوى المحدد

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ar[0]: هل أنت متأكد من حذف هذا العنصر؟
ar[1]: هل أنت متأكد من حذف هذا العنصر؟
ar[2]: هل أنت متأكد من حذف هذين العنصرين؟
ar[3]: هل أنت متأكد من حذف هذه العناصر؟
ar[4]: هل أنت متأكد من حذف هذه العناصر؟
ar[5]: هل أنت متأكد من حذف هذه العناصر؟

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Delete entity
ar: حذف كيان

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
