CacheFlush (8.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (41 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Author
he: מחבר/ת

en: List
he: רשימה

en: Remove
he: הסרה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Administration
he: ניהול

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Add new
he: הוספת חדש

en: View
he: צפיה

en: Menu
he: תפריט

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Published
he: מפורסם

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Desc
he: יורד

en: Note
he: הערות

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Changed
he: השתנה

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Publish selected content
he: פירסום התוכן שנבחר

en: Unpublish selected content
he: העברה התוכן שנבחר  למצב "לא פורסם"

en: Delete entity
he: מחק ישות

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: No content selected.
he: לא נבחרו תכנים.

en: Configure what displays are available for your content and forms.
he: הגדירו איזה תצוגות יהיו זמינות  לתוכן ולטפסים.
