Calendar View (2.0.3) - en to gu translation catalogue (23 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Author
gu: લેખક

en: Language
gu: ભાષા

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Sunday
gu: રવિવાર

en: Monday
gu: સોમવાર

en: Tuesday
gu: મંગળવાર

en: Wednesday
gu: બુધવાર

en: Thursday
gu: ગુરુવાર

en: Friday
gu: શુક્રવાર

en: Saturday
gu: શનિવાર

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Today
gu: આજે

en: author
gu: લેખક

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Default date
gu: મૂળભૂત તારીખ
