Calendar View (2.1.4) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: Language
ur: زبان

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Filter
ur: فلٹر

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
