Calendar View (2.1.9) - en to lt translation catalogue (41 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: Language
lt: Kalba

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Default
lt: Numatytasis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Page
lt: Puslapis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Sort order
lt: Rikiavimo tvarka

en: Month
lt: Mėnesis

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Week
lt: Savaitė

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: author
lt: autorius

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Find and manage content.
lt: Surasti ir valdyti turinį.

en: Default date
lt: Numatyta data
