Campaign Kit (2.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (39 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Type
hy: Տեսակ

en: Closed
hy: Փակված

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Monthly
hy: Ամսեկան

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Country
hy: Երկիր

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Open
hy: Բաց

en: Large
hy: Մեծ

en: View
hy: Դիտել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Configuration saved.
hy: Կոնֆիգուրացիան պահպանված է:

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Georgia
hy: Վրաստան

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
