Campaign Kit (2.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (106 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Type
tr: Tip

en: Closed
tr: Kapalı

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Currency
tr: Para birimi

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Monthly
tr: Aylık

en: None
tr: Hiçbiri

en: Message
tr: İleti

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Country
tr: Ülke

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Open
tr: Açık

en: Large
tr: Büyük

en: View
tr: Görüntüle

en: Email
tr: E-posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: All
tr: Tümü

en: Block
tr: Blok

en: Page
tr: Sayfa

en: Configuration saved.
tr: Yapılandırma kaydedildi.

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Authored by
tr: Yazan

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Medium
tr: Orta

en: Start Date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End Date
tr: Bitiş Tarihi

en: Address
tr: Adres

en: State
tr: Durum

en: Desc
tr: Azalan

en: Owner
tr: Sahibi

en: Payment
tr: Ödeme

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End date
tr: Bitiş tarihi

en: Pathauto
tr: OtoYol

en: Other
tr: Diğer

en: Goal
tr: Hedef

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad

en: Leaderboard
tr: Ana pano

en: Both
tr: İkisi de

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Last Name
tr: Soyadı

en: City
tr: Şehir

en: Postal code
tr: Posta kodu

en: State/Province
tr: İl

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Created date
tr: Oluşturulma tarihi

en: Georgia
tr: Gürcistan

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: Revert
tr: Geri al

en: Revisions for %title
tr: %title için sürümler

en: Revision
tr: Sürüm

en: Team
tr: Takım

en: Teams
tr: Takımlar

en: Donate
tr: Bağış

en: Changed
tr: Değişti

en: Revision of %title from %date
tr: %date tarihindeki %title sürümü

en: Apply
tr: Uygula

en: California
tr: Kaliforniya

en: Colorado
tr: Kolorado

en: Hawaii
tr: Havai

en: North Carolina
tr: Kuzey Carolina

en: North Dakota
tr: Kuzey Dakota

en: South Carolina
tr: Güney Carolina

en: South Dakota
tr: Güney Dakota

en: Washington
tr: Vaşington

en: West Virginia
tr: Batı Virginia

en: Postal Code
tr: Posta Kodu

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihindeki sürümüne geri dönmek istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihli sürümü silmek istediğinize emin misiniz?

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: Debug mode
tr: Hata ayıklama (debug) kipi

en: Please select
tr: Lütfen seçiniz

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.

en: Delete all revisions
tr: Tüm sürümleri sil

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu

en: Copy of the revision from %date.
tr: %date tarihindeki sürümün kopyası.

en: Address 2
tr: Adres 2

en: Address 1
tr: Adres 1

en: Current revision
tr: Geçerli sürüm

en: Image style
tr: Resim stili

en: Mr.
tr: Bay.

en: Mrs.
tr: Bayan.

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Revision translation affected
tr: Düzeltme çevirisi etkilendi

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
tr: Çevirinin son düzenlemesinin geçerli düzeltmeye ait olup olmadığını belirtir.

en: @langname revisions for %title
tr: %title için @langname sürümleri

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
tr: @language çevirisini %revision-date tarihindeki sürüme geri döndürmek istediğinizden emin misiniz?

en: Revert content shared among translations
tr: Çeviriler arasında paylaşılan içeriği geri al
