Campaign Kit (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Message
ne: सन्देश

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Authored by
ne: लेखक

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Revision
ne: संशोधन
