Campaign Kit (8.x-1.0-alpha6) - en to ar translation catalogue (51 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Monthly
ar: شهرياً

en: Message
ar: الرسالة

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Country
ar: الدولة

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Updates
ar: التحديثات

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Configuration saved.
ar: تم حفظ الإعدادات.

en: Revisions
ar: المراجعات

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Address
ar: العنوان

en: State
ar: الحالة

en: Start date
ar: تاريخ البداية.

en: End date
ar: تاريخ النهاية.

en: Other
ar: آخر

en: Goal
ar: هدف

en: Both
ar: جميعهم

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Create new revision
ar: أنشئ نسخة جديدة

en: Revert
ar: استرجع

en: Revisions for %title
ar: مراجعات %title

en: Revision
ar: مراجعة

en: Changed
ar: تم التغير

en: Revision of %title from %date
ar: نسخة %date من %title

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف مراجعة %revision-date؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف مراجعة %revision-date؟

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: Delete all revisions
ar: حذف كافة المراجعات

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Copy of the revision from %date.
ar: نسخة من مراجعة %date.

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ar: يشير إلى أن التحرير الأخير للترجمة من مراجعة جديدة
