Campaign Kit (8.x-1.0-alpha6) - en to he translation catalogue (63 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Monthly
he: פעם בחודש

en: Message
he: הודעה

en: - None -
he: - ללא -

en: Country
he: מדינה

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Configuration saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Revisions
he: גרסאות

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Address
he: כתובת

en: State
he: מצב

en: Payment
he: תשלום

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Other
he: אחר

en: Goal
he: יעד

en: Both
he: שנייהם

en: Anonymous
he: אנונימי

en: City
he: עיר

en: Postal code
he: מיקוד

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Revert
he: שחזור

en: Revisions for %title
he: גרסאות של %title

en: Revision
he: גרסה

en: Donation
he: תרומה

en: Donate
he: לתרום

en: Changed
he: השתנה

en: Revision of %title from %date
he: גרסה של %title מ-%date

en: Postal Code
he: מיקוד

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך לחזור לגרסה מתאריך %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך למחוק את הגרסה מתאריך %revision-date?

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים

en: Credit card
he: כרטיס אשראי

en: Please select
he: נא לבחור

en: Thank you
he: תודה רבה!

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Delete all revisions
he: מחיקת כל הגרסאות.

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: Address 2
he: שורה שניה של כתובת

en: Address 1
he: כתובת 1

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
he: מציין אם העריכה האחרונה של התרגום שייכת לגרסה הנוכחית.

en: @date by @username
he: @date ע"י @username
