Campaign Kit (8.x-1.0-alpha7) - en to ca translation catalogue (69 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Currency
ca: Moneda

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Monthly
ca: Mensualment

en: Message
ca: Missatge

en: - None -
ca: - Cap -

en: Country
ca: País

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Updates
ca: Actualitzacions

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Configuration saved.
ca: La configuració s'ha desat.

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Address
ca: Adreça

en: State
ca: Estat

en: Payment
ca: Pagament

en: Frequency
ca: Freqüència

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Other
ca: Altres

en: Goal
ca: Objectiu

en: Both
ca: Ambdós

en: Anonymous
ca: Anònim

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: City
ca: Ciutat

en: Postal code
ca: Codi postal

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Team
ca: Equip

en: Teams
ca: Equips

en: Address Line 2
ca: Adreça línia 2

en: Donation
ca: Donació

en: Donate
ca: Fer donació

en: Changed
ca: Canviat

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Thank You
ca: Gràcies

en: About
ca: Detalls

en: Credit card
ca: Targeta de crèdit

en: Please select
ca: Seleccioneu

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Delete all revisions
ca: Esborra totes les revisions

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: Address 2
ca: Adreça 2

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
