Campaign Kit (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (53 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Currency
lt: Valiuta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Message
lt: Žinutė

en: - None -
lt: - Joks -

en: Country
lt: Šalis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: name
lt: vardas

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Revisions
lt: Versijos

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Other
lt: Kiti

en: Goal
lt: Tikslas

en: Both
lt: Abu

en: Anonymous
lt: Svečias

en: City
lt: Miestas

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Postal Code
lt: Pašto kodas

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: Credit card
lt: Kredininė kortelė

en: Please select
lt: Prašome pasirinkti

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: One time
lt: Vienas kartas

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Address 2
lt: Adresas 2

en: Address 1
lt: Adresas 1

en: @date by @username
lt: @username - @date
