Campaign Monitor (8.x-2.0-beta1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Today
ne: आज
