Campaign Monitor (8.x-2.3) - en to fa translation catalogue (28 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Subscribers
fa: مشترکین

en: List
fa: فهرست

en: Cancel
fa: لغو

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Description
fa: شرح

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Text
fa: متن

en: Total
fa: مجموع

en: User
fa: کاربر

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Include
fa: پیوست

en: Display options
fa: گزینه‌های نمایش

en: Deleted
fa: حذف شد

en: Today
fa: امروز

en: Lists
fa: فهرست‌ها

en: Subscribed
fa: مشترک

en: This week
fa: این هفته

en: This month
fa: این ماه

en: Registration
fa: عضویت

en: Clear cached data
fa: پاک کردن اطلاعات در حافظه موقت

en: Weight for @title
fa: وزن @title
