Drupal Canvas (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (51 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: unpublished
az: nəşr olunmayıb

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Summary
az: Xülasə

en: View
az: Görünüş

en: Text
az: Mətn

en: Theme
az: Tema

en: Layout
az: Şablon

en: Component
az: Komponent

en: Components
az: Komponentlər

en: ID
az: İD

en: Page
az: Səhifə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: Term
az: Termin

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Medium
az: Orta

en: Other
az: Digər

en: Pattern
az: Nümunə

en: Page Title
az: Səhifə başlığı

en: Condition
az: Vəziyyət

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Source
az: Mənbə

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Blocks
az: Bloklar

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Target
az: Hədəf

en: Parameter
az: Parametr

en: Starts with
az: ilə başlayır

en: Bundle
az: Paket

en: Default values
az: Defolt dəyərlər

en: Machine Name
az: Maşın Adı
