CAPTCHA (2.0.5) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Text color
sr: Боја текста

en: Uri
sr: <em>URI</em>

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
