CaptchEtat (with CAPTCHA) (1.0.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Spam control
lt: Brukalų kontrolė

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
