CARTO Sync (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: None
az: Yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Import
az: İmport

en: Field
az: Sahə

en: Add view
az: Görünüş əlavə et

en: Custom
az: Seçilmiş

en: N/A
az: Yox

en: Display Name
az: Görünən Adı

en: Not defined
az: Müəyyən edilməyib
