CARTO Sync (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: None
lt: Joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Import
lt: Importuoti

en: Field
lt: Laukelis

en: N/A
lt: N/D

en: Display Name
lt: Rodomas vardas

en: Dashboard
lt: Darbastalis
