CARTO Sync (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
