CAS (2.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: CAS Login
ur: سٰینٹرل آتہنتیکیٹ سسٹم لاگ ان

en: Username
ur: اسم صارف

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: Enable
ur: فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Path
ur: پاتھ
