CAS (2.0.0-beta3) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: CAS Login
fa: ورود CAS

en: Username
fa: نام کاربری

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Enable
fa: فعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Version
fa: نسخه

en: Path
fa: مسیر

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: Paths
fa: مسیرها

en: days
fa: روزها

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Method
fa: روش

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Protocol
fa: استاندارد

en: Logout
fa: خروج

en: Port
fa: درگاه
