CAS (2.0.2) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Enable
ar: تفعيل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Version
ar: النسخة

en: Path
ar: المسار

en: Paths
ar: مسارات

en: Roles
ar: الأدوار

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: Advanced
ar: متقدم

en: Method
ar: الطريقة

en: Protocol
ar: النظام

en: Logout
ar: خروج

en: Port
ar: منفذ

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ar: حدث خطأ اثناء معالجة  %error_operation في وسائط : @arguments
